Obrázek kategorie RPSNT Blog

RPSNT Blog

Aneb co se u nás děje...

Repre Valentýn 2024

Pozor, už se to blíží! Právě jsme na vystavili speciální valentýnskou limitku

14.2.2024 je den V a je třeba se na něj připravit ve stylu! Svátek sv. Valentýna si nejvíc užiješ v pohodlí, a proto tradičně přinášíme valentýnskou limitovanou edici. Navíc máme akci výhodný 2PACK - objednáš dva kousky z valentýnské edice a ušetříš (aby se to dobře pamatovalo) 142 Kč.

Letošní kolekce přináší klasicky pánské trenky v obou variantách (s vytkávanou gumou MIKE a s gumou všitou ALI) a pro dámy letos změna, valentýnská kolekce obsahuje sexy kalhotky HIPHUGGER.

Letošní kolekce VALENTINE SPRITZ

Valentýnský 2PACK

Protože Valentýn se nejlíp slaví v páru, rozhodli jsme se pro Tebe zvýhodnit sadu 2 kousků. Vybírat můžeš cokoli z valentýnské kolekce a kombinovat dle libosti. Ať už chceš pánské trenky a k nim do páru dámské kalhotky, dvoje pánské trenky nebo dvoje dámské kalhotky, vždy Ti automaticky v košíku odečteme 142 Kč

Vybírat můžeš z aktuální valentýnské kolekce VALENTINE SPRITZ, ale taky můžeš kombinovat všechny dostupné valentýnské kolekce předchozí.

2PACKy můžeš taky násobit. Chceš objednat více valentýnských dárků? Není problém! Sleva 142 Kč se Ti automaticky započte při každé dvojici z valentýnské kolekce, tzn. když objednáš 6 kousků, tak odečteme 426 Kč.