Vánoční designová soutěž

Prodlouženo do středy 2.2.2021

Jak je u nás už tradicí, i letos vyhlašujeme vánočnínarozeninovou soutěž Represent. Naše značka slaví 21 let a Ty dostaneš jedinečnou příležitost podílet se na designu :)

Od začátku přinášíme pohodlí a styl zejména v podobě trenek s originálními designy. Právě tady jsme si vyhradili jedno okénko, které můžeš Ty zaplnit. Vytvoř svůj originální a stylový design na trenky, a když projde naším výběrem, tak je výhra v soutěži Tvoje!

Jak se zapojíš do soutěže?

Zapojit do soutěže se může každý, je to naprosto jednoduché, stačí být trochu kreativní :) Stačí splnit jen pár základních podmínek:   

 1. Vytvoř vlastní originální design na trenky

 2. Nakresli ho na papír nebo v elektronické podobě

 3. Nahraj fotku/obrázek designu na Instagram

 4. Připoj komentář a hashtag #representdesign

 5. Označ @representclothing

Hlavně buď originální a kreativní! Vyhrává design, který bude nejoriginálnější / nejkreativnější / nejzábavnější / nejstylovější.
Doplň fotku/obrázek textem, ať nám více přiblížíš jeho význam a příběh. Vybírat bude speciální Represent komise, takže se snaž, protože budeme nároční :)

Vyhrávají pouze fotky/obrázky, které splní výše uvedené podmínky. Tvou soutěžní fotku/obrázek musíme vidět, takže pokud máš zamčený profil na Instagramu, tak se k ní bohužel nedostaneme a nemůžeme ji zařadit do TOP výběru - dej si na to pozor!

Soutěž trvá do 31.1.2022 - vyhlášení proběhne o pár dní později na Instagramu. Možná dáme i live výběr, takže nás rozhodně sleduj, ať o nic nepřijdeš ;)

@representclothing

Co přesně můžeš vyhrát?

Hlavní cena

1. místo bere dohromady 20 kousků stylovek, který prostě chceš! Pohodlí a styl od hlavy až k patě a hlavně výherní design bude součástí kolekce 2022 ;)

 • 1x kšiltovka nebo kulich Represent

 • 1x mikina Represent

 • 1x šátek Represent

 • 3x triko Represent

 • 7x trenky/boxerky Represent

 • 7x ponožky Represent

Cena útěchy

Pro designy, které se umístí na 2. a 3. místě máme připraven balíček věcí Represent ;)

 • 1x trenky/boxerky Represent

 • 1x šátek Represent

 • 1x ponožky Represent

 • 1x peněženka Represent

Oblečení od Representu si samozřejmě vybereš Ty a záleží jen na Tobě, jestli pánské nebo dámské ...

Mrkni na náš nový eshop pro inspiraci, a taky ať víš do čeho Tě oblékneme.

Ať už Tvůj design kreslíš v profi programu na počítači/tabletu nebo rukou, tak si určitě uchovej zdroj dat nebo originální kresbu, který budeme potřebovat k realizaci designu, pokud uspěješ.

Hodně stěští!
Těšíme se na Tvůj design.

Tým Represent